Rapesco - Nowa marka już dostępna! 0

Rapesco - Nowa marka już dostępna

Szanowni Państwo pragniemy poinformować, że z początkiem lipca wzbogaciliśmy nasz asortyment o nową markę – Rapesco. To brytyjska firma założona w 1957 roku, a jej produkty obecne są w ponad 100 krajach na całym świecie. W samej Wielkiej Brytanii Klienci znacznie częściej wybierają produkty Rapesco (takie jak dziurkacze i zszywacze), niż jakiejkolwiek innej marki (Source MPA).

Firma Rapesco kieruje się polityką ekologiczną, czyli włącza w swoje działanie wszystkie ekologiczne aspekty dbając o nasze bogactwo naturalne. Dlatego od około 2 lat rozszerza swoją ofertę produktów ekologicznych. 

 

Dlaczego Rapesco?

Wizja firmy daje produktom gwarancję wysokiego poziomu wydajności oraz wyglądu. Rapesco dostarcza zszywacze i dziurkacze w stylu XXI wieku – firma proponuje szeroki wybór artykułów w zależności od zastosowania, o ciekawym designie i wysokiej funkcjonalności.

Dodatkowo  większość zszywaczy i dziurkaczy Rapesco działa w systemie Less Effort, a więc z redukcją siły nacisku nawet do 60%! Dzięki temu korzystanie z artykułów marki Rapesco jest jeszcze łatwiejsze i bardziej komfortowe.

Produkty Rapesco to coś więcej niż przyziemne przedmioty funkcjonalne. Produkty marki Rapesco znajdziecie Państwo klikając w ten link.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl