Asortyment biurowy, czyli wszystko, co możemy Państwu dostarczyć, aby praca była szybsza i bardziej efektywna 0

Zakres usług - artykuły biurowe, spożywcze, chemiczne

Branża biuroserwisowa z roku na rok poszerza swój asortyment oraz zakres usług, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby Klientów. Dziś zaopatrzenie biura to nie tylko artykuły papiernicze i piśmiennicze, ale także spożywcze i chemiczne, akcesoria komputerowe i wiele innych. 

Co więc właściwie możecie Państwo u nas zamówić? Staramy się wychodzić na przeciw wymogom naszych Klientów, aby mogli zamówić u nas wszelkie potrzebne w biurze produkty. Współpraca z jednym dostawcą pozwala zaoszczędzić czas oraz zniwelować koszty dostaw. W dodatku kompleksowe zaopatrzenie pozwala na skuteczne negocjowanie cen.

Dostarczamy do Naszych Klientów z oddziałów w Szczecinie i w Stargardzie:

1. Artykuły papiernicze - papier ksero w różnych formatach (A4, A3, A5, 1/3 A4 - papier przeznaczony na recepty), rolki kasowe, papier do plotera, szkolne artykuły papiernicze, papier komputerowy do drukarek igłowych, zeszyty, koperty, bloczki karteczek do notatek oraz druki.

2. Artykuły piśmiennicze - długopisy, ołówki, pióra kulkowe, naboje do piór, artykuły piśmiennicze premium (marki Parker, Waterman).

3. Artykuły archiwizacyjne - segregatory, koszulki, przekładki, pudła archiwizacyjne, teczki, akta osobowe, wąsy, klipsy archiwizacyjne.

4. Akcesoria biurowe - zszywacze, dziurkacze, kalkulatory, nożyczki, zszywki, spinacze, pinezki, kleje, tablice, magnesy, odrywacze / dyspensery do taśmy.

5. Akcesoria komputerowe - myszki komputerowe i podkładki, płyty CD i DVD, płyny i chusteczki do LCD, baterie, pamięć USB, sprężone powietrze, przedłużacze.

6. Urządzenia biurowe - niszczarki, gilotyny, laminatory oraz produkty ergonomiczne, na przykład podnóżki bądź podpórki pod plecy.

7. Artykuły higieniczne - papier toaletowy zwykły oraz jumbo, ręczniki papierowe, ręczniki typu ZZ do podajników, czyściwo, zmywaki kuchenne, gabki, ściereczki, ręczniki kuchenne.

8. Środki czystości - płyny uniwersalne, mleczka czyszczące, płyny i kostki toaletowe, mydła w płynie, środki do pielęgnacji mebli, płyny do szkła, odświeżacze powietrza, odkamieniacze, kosze i worki na odpady.

9. Kawa, herbata, napoje - kawy rozpuszczalne, mielone i ziarniste, herbaty czarne oraz smakowe, woda mineralna, soki, mleko.

10. Przekąski - ciastka, cukierki, paluszki.

11. Naczynia i akcesoria jednorazowe - kubki do zimnych i gorących napojów, kubki styropianowe, talerze i tacki plastikowe i tekturowe, sztućce plastikowe, obrusy w roli oraz serwetki i chusteczki.

12. Tusze i tonery do drukarek - oryginały i zamienniki do wskazanych przez Państwa urządzeń.

13. Pieczątki - wykonujemy pieczątki wedle wytycznych podanych przez Klienta.

14. Artykuły magazynowe - folia stretch biała i czarna na roli, folia pęcherzykowa (bąbelkowa), taśmy pakowe, dyspensery do taśm pakowych, koperty kurierskie, etykiety, nożyki.

Dodatkowo informujemy, że w sklepie internetowym nie została zamieszczona cała nasza oferta asortymentowa. Część produktów dobieramy bezpośrednio z uwzględnieniem wytycznych Klienta. Dlatego, jeżeli nie znaleźliście Państwo na stronie wszystkiego, co Państwa interesuje, serdecznie zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych oddziałów: Szczecin (91 484 07 06) lub Stargard (91 578 18 10). Postaramy się spełnić wszelkie Państwa oczekiwania :)

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl