Gadżety ułatwiające pracę w biurze 0

Gadżety ułatwiające prace w biurze ;)

Większość z nas każdego dnia spędza co najmniej osiem godzin w pracy. Branża artykułów biurowych oferuje nam wiele rozmaitych gadżetów, które ułatwiają codzienną pracę i sprawiają, że nasza przestrzeń biurowa jest milsza dla oka. Poczucie komfortu jest bardzo istotne ponieważ właśnie w pracy spędzamy dużą część naszego życia. Warto więc zadbać o akcesoria, które nie tylko będą zdobić nasze biuro, ale i sprawiać, że nasza praca będzie szybsza i bardziej efektywna. 

Poniżej przedstawiamy część takich właśnie gadżetów, które możecie Państwo zakupić bądź zamówić za pośrednictwem sklepu internetowego, ale i w naszych punktach: w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej 70 oraz w Stargardzie przy ul. Limanowskiego 5a/11.

 

Podajniki do karteczek

W codziennej pracy, kiedy co chwila okazuje się, że powierzono nam kolejne zadanie, niezbędne są "przypominajki". Ich funkcję pełnią kolorowe karteczki samoprzylepne, które naklejone czy to na monitor komputera, czy tablicę, nie pozwalają nam zapomnieć o ważnych sprawach. Zawsze powinny być też pod ręką, kiedy szybko musimy zanotować na przykład numer telefonu. Producenci oferują nam podajniki do bloczków typu z-notes (harmonijka) - dzięki ich wyjątkowemu wzornictwu zyskujemy nie tylko porządek na biurku, ale i zazdrosne spojrzenia współpracowników :)

                        

Mechanizm ściągający jojo

Dodatkowo, szczególnie w większych, korporacyjnych firmach, niezwykle przydatny okazuje się poniższy gadżet. Nieoceniony, kiedy musimy posługiwać się kartami magnetycznymi bądź identyfikacyjnymi. Mechanizm ściągający Jojo marki Durable, który możemy wygodnie przypiąć na przykład do szlufki paska u spodni.

                                                                           

Plastry montażowe Tesa

Bardzo przydatne okazują się także plastry montażowe/mocujące marki Tesa. Dzięki nim, bez wiercenia i wbijania gwoździ, możemy umieścić nad biurkiem na przykład certyfikat odbytego szkolenia lub zdjęcie z wakacji :)

                                                                                

 

Dyspensery - odrywacze do taśm

Wśród artykułów biurowych są takie, które zawsze powinny być pod ręką - często jednak zdarza się, że utkną na dnie szuflady, a my w nerwach zaczynamy przerzucać całą zawartość biurka. Do takich podręcznych artykułów należy z pewnością taśma klejąca. Producenci serwują nam rozwiązanie problemu i podają produkt w dizajnerskich podajnikach, dzięki którym taśma jest nie tylko zawsze pod ręką, ale i bardzo łatwo się ją odrywa! Znajdzie się coś dla miłośników mody, psiarzy i kociarzy.

   ZAPRASZAMY DO NASZYCH HURTOWNI Z ARTYKUŁAMI BIUROWYMI W SZCZECINIE I STARGARDZIE

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl