Vaupe

VauPe Sp. z o.o. to wiodący producent kompleksowych rozwiązań w zakresie archiwizacji dokumentów. Już od ponad 20 lat dostarcza na rynek produkty o wszechstronnej funkcjonalności, perfekcyjnej jakości wykonania,wysokiej trwałości oraz innowacyjnym wzornictwie.

Specjalizuje się w produkcji segregatorów, pojemników i pudeł archiwizacyjnych, teczek biurowych do przenoszenia i przechowywania dokumentów oraz reklamowych teczek firmowych i segregatorów reklamowych z indywidualnym nadrukiem. Współpracuje z partnerami, którzy zaopatrują biura, szkoły, instytucje w Polsce i w Europie. Z segregatorów i teczek reklamowych korzystają agencje reklamowe, prywatne przedsiębiorstwa, instytucje Państwowe, wydawnictwa i szkoły językowe.

Jest prekursorem w produkcji segregatorów i teczek na polskim rynku. Rozwija się wraz z rodzimą branżą biurowo-szkolną, starając się realizować potrzeby naszych odbiorców i utrzymywać pozycję lidera pod względem jakości oraz wzornictwa.

Dąży do tego, aby oferowane przez nas wyroby jak najlepiej spełniały swoją rolę w zakresie ochrony i archiwizacji dokumentów.

Elementy, które wyróżniają ją na tle konkurencji, to stabilność i gwarancja w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań do segregacji i archiwizacji dokumentów oraz elastyczność w zmieniającym się rynku i wobec zmieniających się potrzeb.

 

Przejdź by zobaczyć dostępny asortyment.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl